fbpx

Pielęgnacja wnętrza

Zdjęcie ukazujące proces czyszczenia wnętrza pojazduKurz i brud w zakamarkach deski rozdzielczej, plamy na siedzeniach i dywanikach są nie tylko nieestetyczne, ale przede wszystkim są przyczyną nieprzyjemnego zapachu oraz miejscem rozwoju bakterii i grzybów (np. rozlane napoje na siedzenie lub dywaniki). Odpowiednia pielęgnacja wnętrza, polegająca na dokładnym umyciu deski rozdzielczej i wszystkich jej zakamarków oraz ekstrakcyjnym praniu tapicerki (podsufitka, fotele, wykładzina pod nogami), spowoduje, że otaczające Cię wnętrze samochodu stanie się estetyczne, a co ważniejsze przestanie być źródłem chorobotwórczych bakterii i grzybów. Dodatkowo, po wyczyszczeniu wnętrza pojazdu – ozonujemy je. Ozonowanie jest rodzajem dezynfekcji bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających, likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz zagrażające zdrowiu mikroorganizmy, wirusy oraz zarodniki pleśni.

 

Poniżej mocno zabrudzona podsufitka:

Fragment ubrudzonej podsufitki

Podsufitka po czyszczeniu:

Zdjęcie przedstawiające wyczyszczoną ekstrakcyjnie podsufitkę

Fotel przed wypraniem:

Zdjęcie prezentuje silnie zabrudzony fotel - liczne plamy.

Fotel po wypraniu:

Zdjęcie przedstawia wyprany ekstrakcynie fotel.

Fotel przed wypraniem:

Zdjęcie prezentuje silnie zabrudzony fotel - m.in. rozlaną herbatą

Fotel po wypraniu:

Zdjęcie przedstawia fotel po wypraniu ekstrakcyjnym.

 

Tapicerki skórzane.
Wnętrze samochodu posiadającego skórzaną tapicerkę ma swój niepowtarzalny klimat. Wydawać by się mogło, w kontekście całej gamy domowych sposobów jakie można znaleźć w internecie, że czyszczenie skórzanej tapicerki nie stanowi żadnego wyzwania. Niestety nie jest to prawda, a skutki niewłaściwego działania mogą być niezwykle trudne do usunięcia, a co za tym idzie kosztowne.
Stosujemy wysokiej jakości dedykowane dla skórzanych tapicerek samochodowych preparaty uznanej angielskiej marki – światowego lidera w dziecinie naprawy i pielęgnacji skóry. Wyczyszczona w ten sposób tapicerka nie tylko ładnie wygląda, ale odzyskuje naturalną miękkość. Dodatkowo skórzana tapicerka jest zabezpieczana kwarcową powłoką ochronną. Na życzenie klienta stosujemy powłoki kwarcowe o przedłużonym działaniu.

Na poniższym zdjęciu widać skórzany fotel w czasie czyszczenia.

Zdjęcie przedstawia skórzany fotel samochodowy w trakcie czyszczenia.

© 2017 TAG SYSTEM Tomasz Gącerz

National CPR Association Certification