fbpx

KISHO

Kisho Japan logoNajnowocześniejsza japońska technologia, która umożliwia składnikom chemicznym redukcję do nano cząsteczek, przez co podczas aplikacji powłoki możliwe staje się wypełnianie mikro zagłębień powierzchni lakieru pojazdu. W ten sposób powłoka ściśle przylega do powierzchni auta i daje niesamowitą trwałość.
Powłoki Kisho mają niesamowitą trwałość, utrzymują się do 60 miesięcy na lakierze. Zapobiegają uszkodzeniom spowodowanym promieniami ultrafioletowymi, wysoką temperaturą, kwasowością. Nie utleniają się i dają podwójną ochronę lakierom. Posiadają niesamowity połysk, silne przylegają, są trwalsze niż woski i inne powłoki kwarcowe. Ich płaska i gładka powierzchnia daje przenikliwy blask i odbicie lustrzane 3D. Nałożenie powłoki jest najlepszym sposobem na zabezpieczenie lakierów samochodowych, motorów oraz łodzi. Powłoki ceramiczne dają ochronę i perfekcyjny wygląd wszystkim elementom lakierowanym. Produkty Kisho zapobiegają przyleganiu zabrudzeń, bardzo dobrze się oczyszczają, po pokryciu samochodu utrzymanie go w czystości jest dużo prostsze, a przy myciu zaoszczędzamy wiele czasu.

 

Poznaj powłoki szklane Kisho przeznaczone do zabezpieczenia lakieru samochodu:

Si-701, Si-811, Si-901

Poznaj pozostałe powłoki Kisho przeznaczone do zabezpieczenia felgi i szyb:

Si-02, G-01

 

Kisho Ceramic Coating Si-701Kisho Ceramic Coating Si-701

Powłoka ta charakteryzuje się właściwościami ponadprzeciętnego połysku i twardości. Posiada ona wysoką przyczepność do warstwy lakieru, a także posiada właściwości hydrofobowe, które wpływają na ograniczenie osadzania się zanieczyszczeń na karoserii. Zabezpieczenie pojazdu powłoką szklaną Kisho, znacząco wpływa na trwałość lakieru oraz jej perforację. Posiada ochronę przed promieniowaniem UV, zapobiega utlenianiu się lakieru oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi.

Przyleganie  * * * * *
 Trwałość  * * * *
 Połysk  * * *
 Twardość  * * * * *
 Samooczyszczanie  * * * *

 Ceny aplikacji powłoki zaczynają się od 1200 zł (cena brutto dla samochodu nowego lub po korekcie lakieru, segment A, np. Chevrolet Spark, Ford Ka, KIA Picanto, Opel Adam, Renault Twingo, Skoda Citigo, Toyota Aygo, Volkswagen Up!)

 

Kisho Ceramic Coating Si-811Kisho Ceramic Coating Si-811
Powłoka delux, jest to najbardziej przeźroczysta powłoka charakteryzująca się nadzwyczajnymi właściwościami hydrofobowymi, co pozwala na samooczyszczanie się lakieru, tworząc na samochodzie zabezpieczającą warstwę ochronną . Powłoka Kisho Si-811 niesamowicie potęguje końcowy efekt połysku, dla tego jest polecana do czarnych i ciemnych lakierów ponieważ wydobywa niesamowitą głębię koloru. Si-811 posiada ochronę przed promieniowaniem UV, zapobiega utlenianiu się lakieru, oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Jej doskonałe właściwości, przy stosowaniu zasad użytkowania, pozwalają chronić lakier nawet do 3 lat.

Przyleganie  * * * * *
 Trwałość  * * * *
 Połysk  * * * *
 Twardość  * * *
 Samooczyszczanie  * * * *

 Ceny aplikacji powłoki zaczynają się od 1800 zł (cena brutto dla samochodu nowego lub po korekcie lakieru, segment A, np. Chevrolet Spark, Ford Ka, KIA Picanto, Opel Adam, Renault Twingo, Skoda Citigo, Toyota Aygo, Volkswagen Up!)

 

Kisho Ceramic Coating Si-901Kisho Ceramic Coating Si-901
To najdoskonalsza krystaliczna, szklana powłoka 3D, ze zmienioną molekularną wagą istniejących struktur chemicznych, tworzących nowe połączenia na lakierze, które nie tylko służą do utrzymania twardości ale także elastyczności. Powłoka, dzięki temu, że jednocześnie jest twarda i elastyczna nie będzie pękać. Si – 901 posiada ochronę przed promieniowaniem UV, zapobiega utlenianiu się lakieru oraz chroni przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Jej doskonałe właściwości, przy stosowaniu zasad użytkowania, pozwalają chronić lakier nawet do 5 lat.

Przyleganie  * * * * *
 Trwałość  * * * * *
 Połysk  * * * * *
 Twardość  * * * *
 Samooczyszczanie  * * * * *

Ceny aplikacji powłoki zaczynają się od 2300 zł (cena brutto dla samochodu nowego lub po korekcie lakieru, segment A, np. Chevrolet Spark, Ford Ka, KIA Picanto, Opel Adam, Renault Twingo, Skoda Citigo, Toyota Aygo, Volkswagen Up!)

 

Kisho Ceramic Coating Si-02Kisho Ceramic Coating Si-02
Powłoka Si-02 jest powłoką Premium dedykowaną do zabezpieczenia felg aluminiowych lakierowanych, polerowanych i chromowanych. Tworzy na powierzchni felgi niewidzialny płaszcz zwiększający połysk, dający odporność na zanieczyszczenia, znacząco poprawiający właściwości hydrofobowe i samoczyszczące, w bardzo dużej mierze redukujący przyczepianie się opiłków metali z klocków hamulcowych.

 

 

 

 

 

 

 

Kisho Ceramic Coating G-01Kisho Ceramic Coating G-01
Głównym składnikiem powłoki jest fluor. Nałożona na powierzchnię szyby tworzy hydrofobową warstwę ochronną, która posiada również właściwości samooczyszczające. Ma to wpływ na lepszą widoczność podczas jazdy w deszczu co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa na drodze. Zastosowanie G-01 na szyby oraz lusterka pozwala na utrzymanie ich w czystości bez zacieków od wody. W odróżnieniu od niewidzialnych wycieraczek utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy, w zależności od pory roku.

© 2017 TAG SYSTEM Tomasz Gącerz

National CPR Association Certification